Vergi Danışmanlığı

Tüm Türkiye'de vergi mükelleflerine vergi danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Gelir ve kurumlar vergisi mükellefleri, Katma Deger Vergisi mükelleflerine yönelik olmak üzere vergi danışmanlığı yapılmaktadır.

Devamı
denetimciler

Vergi Davaları

Tüm Türkiye'de vergi mükelleflerinin vergi davalarına yardımcı olabilmek amacıyla gerekirse avukatımız ile birlikte mali mevzuat konusunda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Devami
image01

Tam Tasdik

Tam Tasdik ve Denetime Tabi Kurumlar Vergisi Mükellefleri Tüm Türkiye'de gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerinin tam tasdik işlemleri yapılmaktadır.

Devami
image01

E-Ticaret

Elektronik ticaret, mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

Devamı
image01
 
Tarih :  14.07.2012

Kurumsal internet sitemiz yenilendi.

Müşterilerimize, meslektaşlarımıza ve ziyaretçilerimize; Vergi, Sosyal güvenlik ve diğer mevzuat konularında  geniş kapsamlı, güncel ve  kurumsal bilgi sunmak amacıyla yeniden tasarlanan kurumsal internet sitemiz yayına girdi.
 
Yenilenen internet sitemizde, ziyaretçilerimizin aradıkları güncel bilgiye en kolay ve en hızlı şekilde ulaşmalarını amaçlıyoruz. Yeni sitemizle ilgili her türlü öneri ve isteklerinizi iletişim adresimizden bize ulaştırabilirsiniz.
 
  
www.denetimciler.com.tr
 
www.denetimciler.com
 
NOT:14 Temmuz 2012 tarihinden itibaren sirkülerimiz, internet sitemize link verilerek  elektronik posta adreslerinize  gönderilecek olup, linki  tıklandığınızda internet sitemizde yer alan sirkülere ulaşabileceksiniz.
 
 
Saygılarımızla,
 

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 

 

 

 

 
 
CANLI DESTEK

 
YARARLI LINKLER
Resmi Gazete

e-Vergi Dairesi

e-Mevzuat

e-Bildirge

Dilekçe Matik

Gecikme Faizi Hes. Vergi

ITO Fire Oranlari

Danistay Kararlari

SSK Gecikme Zammi

Ne Zaman Emekli Olabilirim?

TC Kimlik No Sorgulama

Kdv Orani Sorgulama

Ticaret Sicil Gazetesi

GÇB Intaç Tarihi Sorgulama

ITO Firma Bilgisi Sorgula

Kidem-Ihbar Tazminati Hesp.

Netten Brüt'e Ücret Hesp.

Brütten Net'e Ücret Hesp.

Yasal Uyari | H. Rifatpasa Mah. Darülaceze Cad. Perpa Tic. Mer. A. Blok K:12 No:1814 Okmeydani Sisli Türkiye | Tel: +90 212 2106832