Vergi Danışmanlığı

Tüm Türkiye'de vergi mükelleflerine vergi danışmanlığı hizmeti sunulmaktadır. Gelir ve kurumlar vergisi mükellefleri, Katma Deger Vergisi mükelleflerine yönelik olmak üzere vergi danışmanlığı yapılmaktadır.

Devamı
denetimciler

Vergi Davaları

Tüm Türkiye'de vergi mükelleflerinin vergi davalarına yardımcı olabilmek amacıyla gerekirse avukatımız ile birlikte mali mevzuat konusunda danışmanlık hizmeti sunulmaktadır.

Devami
image01

Tam Tasdik

Tam Tasdik ve Denetime Tabi Kurumlar Vergisi Mükellefleri Tüm Türkiye'de gelir ve kurumlar vergisi mükelleflerinin tam tasdik işlemleri yapılmaktadır.

Devami
image01

E-Ticaret

Elektronik ticaret, mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır.

Devamı
image01
 
 

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. 'in misyonu, hizmet verdiği mali denetim ve mali danışmanlık alanlarında, sektöre yol gösterici olmaktır. Bu yönde yurtiçi ve yurtdışında önemli bağlantılara sahiptir. Kurumsal altyapıyı geliştirme, hizmet çeşitliliği sağlama ve çalışan kalitesini artırmaya yönelik girişimlerini sürdürmektedir.

Denetimciler, mükelleflerine mali danışmanlık, yeminli mali müşavirlik hizmetleri, danışmanlık, raporlama, yurtdışı danışmanlık hizmetleri ve kurumsal finansman alanında hizmetler sunmaktadır. Denetimciler'in vizyonu, alanında, standartlar üstü bir konuma ulaşmaktır.

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.'nin kurumsal ilkeleri:

- Mükelleflerine, çalışanlarına, ortaklarımıza, rakiplerimize, ve topluma karşı daima dürüst davranmak;
- Kaliteyi her zaman ön planda tutmak ve mükelleflerimize her zaman daha iyi hizmeti sunmak;
- Mükelleflerimizi bilgi ile yönlendirmek ve taleplerini öncelik ve ivedilikle yerine getirmek;
- Mevzuat hükümlerinin sağladığı çerçevede olmak üzere, mükellef yararını en üst düzeyde tutmak;
- Sunduğumuz hizmetlerde katma değer yaratmayı ve gizliliği esas almak
- Kurumsallaşmış, faaliyetini sistem ve prosedürlere bağlanmış bir kurum olarak ekip çalışmasını önde tutmak;
- Verim ve başarıyı paylaşmak; Verimsizlik ve başarısızlığı en kısa sürede bertaraf etmek;
- Denetimciler, "sürekli eğitim" kavramını, kurum kalite prensibinin temeli saymak;
- Katma değer yaratmak, Denetimciler personelinin bir öğesidir; Çalışan memnuniyetini en üstte tutmak;
- Amacımız, sürekli yenilik ve değişim ile gelişmektir.

Şirketimiz, uluslararası standartlara uygun teknolojik olanaklardan yararlanarak deneyimli kadroları ile bağımsız denetim sözleşmesi yapmış olduğu şirketler haricindeki diğer şirketlere de danışmanlık, denetim ve tasdik hizmetleri sunmaktadır. Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak müşterilerimize bilgi akışını doğru ve zamanında ulaştırmadaki hızımız, verdiğimiz hizmetin en önemli kalite unsurudur.

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak mesleğimizdeki en büyük gelişme unsuru, şirket yönetimlerine işlerin mevcut durumuyla birlikte gelecekteki şartlar ve durum hakkında bilgi verilmesidir.

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş.; özellikle sanayi ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara hedeflerine ulaşmaları için finansman stratejileri yürütmek ve izlemekten ziyade, yatırımcılarla çalışmaya başlamalarını sağlayarak stratejilerini olumlu yönde değiştirmeleri hususunda yol göstermeyi amaçlamaktadır.

Denetimciler Bağımsız Denetim ve Yeminli Mali Müşavirlik A.Ş. olarak, üstün standartlardaki hizmetlerimizi, en uygun maliyet olanakları ile gereken zamanlarda sağlamaya hazırız.

 
CANLI DESTEK

 
YARARLI LINKLER
Resmi Gazete

e-Vergi Dairesi

e-Mevzuat

e-Bildirge

Dilekçe Matik

Gecikme Faizi Hes. Vergi

ITO Fire Oranlari

Danistay Kararlari

SSK Gecikme Zammi

Ne Zaman Emekli Olabilirim?

TC Kimlik No Sorgulama

Kdv Orani Sorgulama

Ticaret Sicil Gazetesi

GÇB Intaç Tarihi Sorgulama

ITO Firma Bilgisi Sorgula

Kidem-Ihbar Tazminati Hesp.

Netten Brüt'e Ücret Hesp.

Brütten Net'e Ücret Hesp.

Yasal Uyari | H. Rifatpasa Mah. Darülaceze Cad. Perpa Tic. Mer. A. Blok K:12 No:1814 Okmeydani Sisli Türkiye | Tel: +90 212 2106832